GÜMÇED GELENEKSEL YAZ KONSERİ ZEYTİNE AND OLSUN BAŞLIĞIYLA SUNULDU

GÜMÇED Sanat Topluluğu’nun Derneğimiz çevre mücadelesine ve bölgemiz kültürel zenginliğine katkı için büyük emeklerle hazırladığı etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen geleneksel yaz konseri bu yıl 26 Haziran Salı günü gerçekleştirildi.  

GÜMÇED Sanat Topluluğu Zeki Ocak şefliğindeki korosu tarafından hazırlanan Türk Müziği Konseri’nin bu yılki başlığı “Zeytine And Olsun…” olarak belirlendi. Kutsal Zeytin Ağaçlarımıza ithaf edilen, 26 Haziran 2012 Salı günü Saat 21.00’de, Altınoluk Amfi Tiyatro’nun eşsiz ambiyansında, Samim Başbuğ’un etkileyici sunumu,Yeşilçam üstadı Erol Batıbeki’nin ışıklandırması, Fatih Tan’ın sahne amirliği ve Erdoğan Avcı’nın genel sanat yönetmenliği ile etkileyici bir sahne düzenlemesiyle sunulan konsere Körfez halkının ilgisi büyük oldu.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Yaklaşık 1500 kişinin izlediği konserde Karadeniz türkülerinden Sanat Müziğine çok çeşitli eserler, birbirinden değerli solistler ve GÜMÇED Sanat Topluluğu tarafından seslendirildi. Körfezin en usta müzisyenlerinin de yer aldığı saz ekibi ve koronun şefliğini üstlenen Zeki Ocak, Dernek Başkanımız Mehmet Akif Öznal’ın ricasını kırmayarak bir de şarkı seslendirdi.

Konser başlamadan önce, etkinliğe katkılarından dolayı Altınoluk ve Küçükkuyu Belediye Başkanları adına vekillerine ve etkinlik ana sponsoru Papazlıkhan Otel’e teşekkür plaketleri sunuldu. Konser bitiminde ise tüm koristler ve saz ekibine, gönüllü çalışmalarından dolayı sunum, ışık, ses ve sahne düzenlemesinden sorumlu ekiplere ve organizasyondan sorumlu Altınoluk Yürütme Kurulumuza teşekkür belgeleri ile çiçekleri takdim edildi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s